O nas

background
left background right background

Firma Ogrodnicza Polski Ogród od 2005r. świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze: projektujemy, wykonujemy i pielęgnujemy ogrody i inne tereny zielone. Rozsiewając piękno natury otrzymujemy w zamian uśmiech i zadowolenie naszych klientów - dla nas to bezcenne!

Naszą ideą w projektowaniu jest tworzenie pięknych miejsc dopasowanych do potrzeb i upodobań klientów. W realizacji ogrodów kierujemy się zasadą rzetelnego wykonania prac, aby procentowało to w łatwej uprawie ogrodu w kolejnych latach.

Jesteśmy członkami
stowarzyszenia Zieleń Polska

Nasze
doświadczenie

15 letnie doświadczenie, pozwala nam prowadzić prace pewnie, starannie ale również ekonomicznie. Wiemy jakie materiały sprawdzają się w dłuższym okresie czasu. Posiadamy sprawdzoną i rozbudowaną sieć dostawców. Z doświadczenia wiemy jakie gatunki i odmiany roślin, sprawdzają się w polskich ogrodach.

Piękny, dobrze wykonany ogród, niestety niesie ze sobą koszty. Polecamy najlepsze materiały oraz dodatki, aby rośliny pięknie rosły przez wiele lat.
Podczas ostatnich 15 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt ogrodów prywatnych w woj. dolnośląskim i kilkanaście dużych terenów zieleni publicznej we Wrocławiu, Dzierżoniowie i okolicach.

„Sztuką jest wykonać ogród, tak aby z roku na rok stawał się coraz piękniejszy i był źródłem relaksu i satysfakcji dla jego właścicieli”

~~ Polski Ogród Realizacje
left bg right bg

Poznaj nasz zespół

Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter ogrodów i pomieszczeń. Zaangażowanie w każdy temat procentują miła współpracą, zadowoleniem i satysfakcją.

arrow
arrow
team member photo

Joanna Kalbarczyk

Architekt krajobrazu

Pracuje w Firmie Polski Ogród od 2005r. Koordynuje prace projektowe i wykonawcze oraz czuwa nad pomyślnym przebiegiem inwestycji. Z uśmiechem wita i żegna klientów. Czasem wraca, aby zrobić nowe zdjęcia :)

team member photo

Marcin Kalbarczyk

logistyka i księgowość

Pracuje w Firmie Polski Ogród od 2005r. Zajmuje się opracowaniem wycen, sprawami kadrowymi i płacami a także organizacją materiałów potrzebnych do wykonywania ogrodów, transportem i sprzętem

team member photo

Joanna Kalbarczyk

Architekt krajobrazu

plus icon
team member photo

Marcin Kalbarczyk

logistyka i księgowość

plus icon
close

Kontakt

Polski Ogród
Wrocław

Mgr inż. Joanna Kalbarczyk
+48 693 040 236 Wierzbice, ul. Ślężańska 10 55-040 Kobierzyce

Polski Ogród
Dzierżoniów

Mgr inż. Marcin Kalbarczyk
+48 693 040 237 os. Tęczowe 3e/2 58-200 Dzierżoniów
phone
+48 693 040 236
contact image