O nas

background
left background right background

Od 2005r. świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze: projektujemy, wykonujemy i pielęgnujemy ogrody i inne tereny zielone. Rozsiewając piękno natury otrzymujemy w zamian uśmiech i zadowolenie naszych klientów - dla nas to bezcenne!

Naszą ideą w projektowaniu jest tworzenie pięknych miejsc dopasowanych do potrzeb i upodobań klientów. W realizacji ogrodów kierujemy się zasadą rzetelnego wykonania prac, aby procentowało to w łatwej uprawie ogrodu w kolejnych latach.

Jesteśmy członkami
stowarzyszenia Zieleń Polska

Nasze
doświadczenie

13 letnie doświadczenie, pozwala nam prowadzić prace pewnie, starannie ale również ekonomicznie. Wiemy jakie materiały sprawdzają się w dłuższym okresie czasu. Posiadamy sprawdzoną i rozbudowaną sieć dostawców. Z doświadczenia wiemy jakie gatunki i odmiany roślin, sprawdzają się w polskich ogrodach.

Piękny, dobrze wykonany ogród, niestety niesie ze sobą koszty. Polecamy najlepsze materiały oraz dodatki, aby rośliny pięknie rosły przez wiele lat.

„Sztuką jest wykonać ogród, tak aby z roku na rok stawał się coraz piękniejszy i był źródłem relaksu i satysfakcji dla jego właścicieli”

~~ Polskie Ogrody Realizacje
left bg right bg

Poznaj nasz zespół

Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter ogrodów i pomieszczeń.

arrow
arrow
team member photo

Joanna Kalbarczyk

Architekt krajobrazu

Pracuje w Firmie Polski Ogród od 2005r. Koordynuje prace projektowe i wykonawcze oraz czuwa nad pomyślnym przebiegiem inwestycji. Z uśmiechem wita i żegna klientów. Czasem wraca, aby zrobić nowe zdjęcia :)

team member photo

Marcin Kalbarczyk

logistyka i księgowość

Pracuje w Firmie Polski Ogród od 2005r. Zajmuje się opracowaniem wycen, sprawami kadrowymi i płacami a także organizacją materiałów potrzebnych do wykonywania ogrodów, transportem i sprzętem

team member photo

Dorota Jaszczyńska

Architekt krajobrazu

Zatrudniona w Firmie Polski Ogród od 2006r. Zajmuje się wykonaniem koncepcji, projektów i wizualizacji. Do zakresu prac wchodzą także spotkania z klientami w celu omówienia prac projektowych.

team member photo

Joanna Kalbarczyk

Architekt krajobrazu

plus icon
team member photo

Marcin Kalbarczyk

logistyka i księgowość

plus icon
team member photo

Dorota Jaszczyńska

Architekt krajobrazu

plus icon
close

Kontakt

Polski Ogród
Wrocław

Mgr inż. Joanna Kalbarczyk
+48 693 040 236 Wierzbice, ul. Ślężańska 10 55-040 Kobierzyce

Polski Ogród
Dzierżoniów

Mgr inż. Marcin Kalbarczyk
+48 693 040 237 os. Tęczowe 3e/2 58-200 Dzierżoniów
phone
+48 693 040 236
contact image